Kontrollutvalgets medlemmer og varamedlemmer for valgperioden 2023-2027

Vedtatt av kommunestyret PS 114/23 og PS 203/23


Bjarne Josefsen (H) leder, bjarne@nordtroms.net telefon 90 16 51 44 

  1. vara Ørjan Ilstad Pedersen, orjan@nordtromsror.no  telefon 40 10 70 22
  2. vara Margit Myrvang, mcmyr@ymail.com telefon 45 63 07 32

Anne Kirstin Korsfur (Frp) nestleder, anne.korsfur@gmail.com  telefon 97 18 57 34

  1. vara Bjørn Garden (Frp), b-garden@oneline.no telefon 90 69 82 72
  2. vara Torhild Johansen (Frp), torhildkiiljohansen@gmail.com

Siv Elin Hansen medlem (Sv) , siv@nordtroms.net telefon 40 24 89 25  

  1. vara Torkjell Andersen, torkjell.andersen@yahoo.no  telefon 97 98 10 59
  2. vara Birgit D. Nielsen, birgitdn@online.no telefon 91 89 15 78


Knut Skogvold (Sp), knutiskogvold@gmail.com telefon 41 60 47 50

  1. vara Johanne Sommersæter, johso@hotmail.com  telefon 91 75 26 31
  2. vara Morten Risto, mortenristo@yahoo.no telefon 91 76 96 18


Tone Gamst Olaussen (Inp), tonegamst@gmail.com telefon 97 06 44 64

  1. vara Widar Marvik (Inp) marvikgard@gmail.com telefon. 97 61 28 52
  2. vara Oddgeir Veum (Inp) oddgeirveum@outlook.com  telefon 45 51 48 03
  3. vara Berit Elvestad (Inp) elvestad66@hotmail.com telefon 46 67 22 72

 

Saksdokumenter 2024

  Mars Juni September Desember

Innkallinger

Møtestart kl. 12.00

13. 4. 18. 4.
Protokoller 13.      

Saksdokumenter 2023

 

  Mars Mai September Desember
Innkallinger 24.

30.

Forvaltningsrevisjonsrapport Nordreisa gravlund

27 07.
Protokoller  24    27 07.

 

 

Saksdokumenter 2022

2022

  Mars Juni September Desember
Innkallinger 16. 2. 30. 7.
Protokoller 16. 2. 30. 7.

Saksdokumenter 2021

2021

   Mars     Mai  Sept.  Des.
Innkallinger  8. 20. 23. 9.
Protokoller 8. 20. 23. 9.


 

Saksdokumenter 2020

  Mai September November
Innkallinger 12. 9. del 1 - del 2 24.
Protokoller 12. 9. 24.

 

Saksdokumenter 2019

  April Juni September
Innkallinger 2. 5. 13.
Protokoller 2. 5. 13.